perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në hungarisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (17): csavarni, kavar, sodorni, tekerni, fordítani, forgatni, fordulat, forgás, forradalom, körbefordulás, körforgás, elfordít, elfordítani, elfordul, fordít, fordul, elforgat
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez kthej, kthej në hungarisht, csavarni në shqip
kthej në hungarisht