perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushdo në hungarisht

Fjalë: kushdo (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): akárki, bárki, akármely, akármelyik, bármely, bármelyik
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez kushdo, kushdo te behet milioner, kush do behet milioner, kushdo në hungarisht, akárki në shqip
kushdo në hungarisht

Fjalë të ngjashme

hell on wheels dysheme epoxide