perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushtrim në hungarisht

Fjalë: kushtrim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): riadalom, riadó, riasztóberendezés, pánik, aggodalom, ijedség
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez kushtrim, kushtrim xhakli, kushtrim shala, kushtrim sadiku, kushtrim qerimi, kushtrim mushica, kushtrim në hungarisht, riadalom në shqip
kushtrim në hungarisht