perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

laj në hungarisht

Fjalë: laj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (9): mosakszik, mosni, leönt, meglocsolni, megöntözni, elmosni, megmos, megmosakszik, kimosni
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez laj, laj wood products, laj tsawb, laj sierra leone, laj marketing philippines, laj laj laj, laj në hungarisht, mosakszik në shqip
laj në hungarisht

Fjalë të ngjashme

bukuri dhe estetike pasur cars