perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në hungarisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (7): bebocsát, beereszt, enged, odaenged, megengedni, lehetővé, tenni
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez lejoj, lejoj në hungarisht, bebocsát në shqip
lejoj në hungarisht