perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në hungarisht

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): könyv, magazin
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në hungarisht, könyv në shqip
libër në hungarisht

Fjalë të ngjashme

kërkesë zyrtare zarf definition