perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në hungarisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (18): béklyó, bilincs, asszociáció, csatlakozás, csatolás, egylet, fúzió, kapcsolás, kapcsolat, kötés, tengelykapcsoló, kontakt, kötelék, összefüggés, rokonság, vegyület, viszony, karmantyú
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në hungarisht, béklyó në shqip
lidhje në hungarisht