perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lindje në hungarisht

Fjalë: lindje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): szülés, születés, kelet, keleti
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez lindje, lindje perendim veri jug, lindje perendim lindje, lindje normale, lindje me prerje cezariane, lindje me operacion, lindje në hungarisht, szülés në shqip
lindje në hungarisht

Fjalë të ngjashme

kap slap