perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liqen në hungarisht

Fjalë: liqen (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1):
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez liqen, liqenet tektonike, liqenet karstike, liqene akullnajore, liqen street art, liqen ne finland, liqen në hungarisht, tó në shqip
liqen në hungarisht

Fjalë të ngjashme

adhurim resuli këngë shqip dru blair