perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

llogari në hungarisht

Fjalë: llogari (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (7): beszámolás, fiók, könyvelés, számvetés, számvitel, elbeszélés, viszony
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez llogari, llogaria kontabel, llogari vec llogari tallava, llogari vec llogari, llogari te pagueshme, llogari rrjedhese, llogari në hungarisht, beszámolás në shqip
llogari në hungarisht

Fjalë të ngjashme

kap ashford fletë dafne vuajtje poezi