perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luaj në hungarisht

Fjalë: luaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (14): időzni, játszik, tartózkodni, dokumentum, felvonás, irat, alakít, játszani, csinál, csinálni, készíteni, tenni, beteljesít, beteljesül
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez luaj, luaj tavell, luaj shak shak, luaj shah, luaj murlan, luaj me piano, luaj në hungarisht, időzni në shqip
luaj në hungarisht