perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në hungarisht

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (3): feleselni, vitatkozni, küzd
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez luftoj, luftoj në hungarisht, feleselni në shqip
luftoj në hungarisht