perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luginë në hungarisht

Fjalë: luginë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): völgy
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez luginë, luginë në hungarisht, völgy në shqip
luginë në hungarisht