perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mëngjes në hungarisht

Fjalë: mëngjes (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (5): holnap, reggel, sebesült, sebzett, sérült
Vlerësim:
(3.7/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez mëngjes, mëngjes pas pilulës, mëngjes i mirë, mëngjes në hungarisht, holnap në shqip
mëngjes në hungarisht

Fjalë të ngjashme

porosis medical definition