perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

maçok në hungarisht

Fjalë: maçok (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): kandúr
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez maçok, maçok në hungarisht, kandúr në shqip
maçok në hungarisht