perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në hungarisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (7): fenséges, pompás, ragyogó, remek, hatalmas, nagy, nagyszerű
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez madhështor, madhështor në hungarisht, fenséges në shqip
madhështor në hungarisht