perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në hungarisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (17): megfog, megtartani, elhelyezkedik, vinni, hordani, hozni, megtart, áthord, átvisz, fog, kapaszkodik, tart, tartani, eltart, fenntart, fenntartani, köt
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në hungarisht, megfog në shqip
mbaj në hungarisht