perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në hungarisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): dáma, hölgy, királyné, királynő
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez mbretëreshë, mbretëreshë në hungarisht, dáma në shqip
mbretëreshë në hungarisht