perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbyll në hungarisht

Fjalë: mbyll (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): bezárás, bezárkózni, bezárni, elzár
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez mbyll, mbyll select standings, mbyll select lacrosse, mbyll select, mbyll rules, mbyll referee, mbyll në hungarisht, bezárás në shqip
mbyll në hungarisht