perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në hungarisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (20): gondolni, átgondolni, elgondolkodik, meggondolni, elültetni, növény, ültet, ültetni, bíráskodik, bíró, ítél, ítélkezik, ítélkezni, ítélni, figyel, vigyázni, elhinni, elhisz, hinni, elgondolkodni
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në hungarisht, gondolni në shqip
mendoj në hungarisht