perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

miell në hungarisht

Fjalë: miell (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): liszt
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez miell, miell tirana sh.a, miell tirana, miell prima, miell orizi, miell misri me spinaq, miell në hungarisht, liszt në shqip
miell në hungarisht

Fjalë të ngjashme

tren acetate shami tree