perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mirë në hungarisht

Fjalë: mirë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): négyes
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez mirë, shumë mirë, mirë u pafshim, mirë se vjen, mirë se vini në facebook, mirë se vini, mirë në hungarisht, négyes në shqip
mirë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

mbys f120h edt time moti nesër