perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në hungarisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (3): aranyos, édes, mézes
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në hungarisht, aranyos në shqip
mjalti në hungarisht