perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në hungarisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): elutasít, ellentmond
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në hungarisht, elutasít në shqip
mohoj në hungarisht

Fjalë të ngjashme

skullcandy korr lighting