perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në hungarisht

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): muzsikus, zenész
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në hungarisht, muzsikus në shqip
muzikant në hungarisht

Fjalë të ngjashme

parfum million shok industries