perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në hungarisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (9): ellen, felül, piszkozatban, re, be, miután, modorában, mögé, utána
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në hungarisht, ellen në shqip
në në hungarisht

Fjalë të ngjashme

gjini skifteri pallto per femra