perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në hungarisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (13): alkotás, alkotmány, építés, építkezés, hajó, kompozíció, szövet, építészet, építőipar, építmény, épület, gyárépület, tataroz
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez ndërtesë, ndërtesë në hungarisht, alkotás në shqip
ndërtesë në hungarisht