perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndjenjë në hungarisht

Fjalë: ndjenjë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (5): érzés, érzet, jelentés, érzelem, szenzáció
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez ndjenjë, ndjenjë në hungarisht, érzés në shqip
ndjenjë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

hap insurance mysafir nderi gili