perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nesër në hungarisht

Fjalë: nesër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): holnap
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez nesër, moti nesër, koha nesër, horoskopi nesër, nesër në hungarisht, holnap në shqip
nesër në hungarisht

Fjalë të ngjashme

me padurim shoqëri anonime arrij tuba