perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në hungarisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): azért, hogy, mert, ugyanis, minthogy, mivel
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në hungarisht, azért në shqip
ngase në hungarisht