perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngut në hungarisht

Fjalë: ngut (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): kapkodás, sietség
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez ngut, nugt stock price, nugt stock, nugt premarket, nugt message board, nugt google finance, ngut në hungarisht, kapkodás në shqip
ngut në hungarisht