perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në hungarisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (8): egy, egyetlen, egyes, gépegység, csakis, csupán, egyedüli, némely
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në hungarisht, egy në shqip
një në hungarisht