perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në hungarisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): szám, számjegy
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez numër, numër në hungarisht, szám në shqip
numër në hungarisht