perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në hungarisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): tenyér
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez pëllëmbë, pëllëmbë në hungarisht, tenyér në shqip
pëllëmbë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

mendoj .com nderoj apartament