perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përcjell në hungarisht

Fjalë: përcjell (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (3): kísérni, elkísérni, csatol
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez përcjell, përcjell në hungarisht, kísérni në shqip
përcjell në hungarisht