perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përshkruaj në hungarisht

Fjalë: përshkruaj (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (1): leírni
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez përshkruaj, përshkruaj në hungarisht, leírni në shqip
përshkruaj në hungarisht