perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

paguaj në hungarisht

Fjalë: paguaj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): kifizetni, kifizetődik, fizetni, megfizetni
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez paguaj, paguaj per klikim, paguaj online, paguaj me kartel, paguaj gjobat, paguaj digitalb online, paguaj në hungarisht, kifizetni në shqip
paguaj në hungarisht