perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pak në hungarisht

Fjalë: pak (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): kevés, keveset, kicsi, kis, valami, néhánykevés
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez pak, pakwheels, pak suzuki, pak nga te gjitha, pak navy, pak n save, pak në hungarisht, kevés në shqip
pak në hungarisht

Fjalë të ngjashme

rebel wilson abstrakt 15