perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në hungarisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (7): burkolat, huzat, kabát, felöltő, köpeny, köpönyeg, kosztümkabát
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në hungarisht, burkolat në shqip
pallto në hungarisht

Fjalë të ngjashme

sahat kula dobrinja