perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plëndës në hungarisht

Fjalë: plëndës (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (2): has, potroh
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez plëndës, plëndës në hungarisht, has në shqip
plëndës në hungarisht

Fjalë të ngjashme

bregdeti mesdhetar kamera fshehur