perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në hungarisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (3): kapu, gól, ajtó
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez portë, portë në hungarisht, kapu në shqip
portë në hungarisht