perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në hungarisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (11): metszeni, vágni, metszés, réselés, vágás, vár, lenyesni, levágni, elvár, elvárás, várakozás
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në hungarisht, metszeni në shqip
pres në hungarisht