perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në hungarisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (9): tapasztalat, kísérletet, próbál, próbálni, megkóstolni, megpróbál, megpróbálni, bizonyít, kipróbálni
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në hungarisht, tapasztalat në shqip
provoj në hungarisht