perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushkë në hungarisht

Fjalë: pushkë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (4): fúzió, karabély, puska, lőfegyver
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez pushkë, pushkë në hungarisht, fúzió në shqip
pushkë në hungarisht

Fjalë të ngjashme

mbledh kapak dëshirë e madhe