perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushtet në hungarisht

Fjalë: pushtet (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (17): energia, erő, hatalom, hatvány, teljesítmény, bírni, képesnek, lenni, tud, tudni, nagyhatalom, felhatalmazás, megbízás, fennhatóság, hatóság, kormány, kormányzás
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez pushtet, pushteti ekzekutiv, pushtet pa lavdi, pushtet hijesh, fjala pushteti, pushtet në hungarisht, energia në shqip
pushtet në hungarisht

Fjalë të ngjashme

pluhur kanelle adet geciktirici