perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në hungarisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (7): száj, csókol, csókolni, csókolózik, megcsókol, megcsókolni, csók
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në hungarisht, száj në shqip
puth në hungarisht

Fjalë të ngjashme

lexoj anglisht