perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në hungarisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (9): bór, fenyőerdő, fa, faanyag, farönk, gyümölcsfa, szentjánoskenyérfa, erdei, erdő
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në hungarisht, bór në shqip
pyll në hungarisht