perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëllim në hungarisht

Fjalë: qëllim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (13): cél, célpont, gól, tárgy, tárgyi, célállomás, állampolgár, korong, óralap, pajzs, tárcsa, szándék, tervezés
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez qëllim, qëllim në hungarisht, cél në shqip
qëllim në hungarisht