perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në hungarisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): istálló, stabil, állandó, folytonos, maradandó, tartós
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez qëndrueshëm, qëndrueshëm në hungarisht, istálló në shqip
qëndrueshëm në hungarisht