perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëfim në hungarisht

Fjalë: rrëfim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-hungarez
Përkthime (6): elbeszélés, história, mese, novella, történet, viszony
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: hungarez rrëfim, rrëfim në hungarisht, elbeszélés në shqip
rrëfim në hungarisht